Zaprojektuj kalendarz dla Centrum

Zaprojektuj kalendarz dla Centrum

„Moja przygoda w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu” to tytuł konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży. 12 najpiękniejszych prac zostanie wykorzystanych w kalendarzu mającym promować powstające Centrum. Organizatorzy czekają na projekty do 14 listopada (decyduje data wpływu).

„Moja przygoda w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu” to tytuł konkursu plastycznego promującego Centrum. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta, a do zdobycia są między innymi pamięci USB, piłki do siatkówki oraz do futbolu. Najpiękniejsze, zdaniem jury, prace zostaną również wyróżnione w szczególny sposób – będą wykorzystane w kalendarzu ściennym promującym projekt pn. Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu.

Prace w formacie A3 nadsyłać można do 14 listopada (decyduje data wpływu) drogą mailową na adres biuro@vismedia.com.pl lub tradycyjną pocztą: Szosa Chełmińska 22/2, 87-100 Toruń. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie www.torun.pl oraz www.mcsm.torun.pl do 20 listopada br. Wręczenie nagród rzeczowych oraz pamiątkowych dyplomów odbędzie się w urzędzie miasta.