Położone w południowej części miasta Stawki sąsiadują z osiedlami Rudak, Podgórz oraz gminą Wielka Nieszawka. Przebiegają przez nie ulice: Andersa, 63 Pułku Piechoty, Stara Droga, Łódzka, Okólna, Orlicza-Dreszera, Strzałowa oraz Woyczyńskiego. Na terenie osiedla znajdują się forty imienia Karola Kniaziewicza, Józefa Bema oraz Dworzec PKP Toruń Główny.

Stawki są osiedlem gdzie dynamicznie rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Jako radny zabiegam o adekwatny rozwój miejskich inwestycji zapewniających dostęp do komunikacji miejskiej, żłobków, przedszkoli, szkół i opieki zdrowotnej dla szybko przybywających mieszkańców tego osiedla. Konieczna jest intensywna przebudowa osiedlowych ulic i poprawa ich nawierzchni. Atrakcyjność osiedla może też z pewnością zwiększyć wykorzystanie istniejących tu fortów do celów rekreacyjnych.

Od kilu lat zabiegam także o udostępnienie mostu kolejowego dla pieszych i rowerzystów oraz o utworzenie pętli pieszo-rowerowej obejmującej Bulwar Filadelfisjki, most drogowy im. Józefa Piłsudskiego, Kępę Bazarową oraz most kolejowy im. Edmunda Malinowskiego. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy Stawek zyskaliby bezpośrednią komunikację z centrum miasta.

Wkrótce zostanie zrewitalizowany Park Tysiąclecia. Powstaną nowe wygodne i oświetlone alejki, plac zabaw i miejsce do odpoczynku. Na każdym etapie tej inwestycji oraz już po jej zakończeniu będę dokładał starań aby Park dobrze służył mieszkańcom i stał się bezpiecznym miejscem do spędzanie wolnego czasu.

Stawki to doskonałe miejsce do życia.  W pracy radnego skupiam się na tym aby mieszkańcy mogli wygodnie dojechać do swoich domów autem lub rowerem a wolny czas spędzić w przyjaznej i dostępnej dla każdego przestrzeni wspólnej.